KALENDÁŘ AKCÍ


Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Esence Života / Cyklus 2023

Centrum Živá voda 143 Kohoutov

Esence Života je Cyklus v čase změn. Kombinuje to nejlepší z lektorské, terapeutické, průvodcovské a životní praxe. Je určen jak párům, tak jednotlivcům. Přirozená spiritualita, vztahy, vývojové souvislosti našich životů, to vše je zde nástrojem nejhlubšího osobního rozvoje. Pokud jste čekali na skupinovou a lektorskou podporu pro hlubokou vnitřní transformaci v roce 2023, je možné, že jste právě našli.

Témata tvoří jedinečný celek:

Úvod: První Nádech do Života
1 Součástí Rodu
2 Esence Vztahu
3 Alfa a Omega.

Transformace a Znovuzrození | Oheň a Voda

Retreat Boží Novohradské hory

Živly ohně a vody přináší transformaci a znovuzrození. Tento seminář je o návratu k sobě sama. Je o uzdravování blízkých vztahů. O rovnováze a energii v každodenním životě. Také o tvořivosti s lehkostí. O radosti z prostého bytí a vnímavosti. To vše ve spojení s přírodou, způsobem, po kterém Tvá duše možná již dlouho touží. Čeká Tě transformativní rituální, koučinková a konstelační práce. Kruhy sdílení. Meditace. Tranzovní tanec.

Plnost Života a Spojení se Zemí | Vzduch a Země

Centrum Buchov

Živly vzduchu a země přináší Plnost Života a Spojení se Zemí. Tento seminář je o návratu k sobě sama. Je o uzdravování blízkých vztahů. O rovnováze a energii v každodenním životě. Také jsou o tvořivosti s lehkostí. O radosti z prostého bytí a vnímavosti. To vše ve spojení s přírodou, způsobem, po kterém Tvá duše možná již dlouho touží. Čeká Tě transformativní rituální, koučinková a konstelační práce. Kruhy sdílení. Meditace. Tranzovní tanec. A především slavnostní púdža a jedinečná práce s dechem u kořenů mohutných stromů.