KALENDÁŘ AKCÍ


Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

ESENCE I Meditační setkání & Otázky a odpovědi

Online/ Zoom

Večerní meditační seminář přes ZOOM. Pro Tebe, pokud objevuješ sebe sama. Ve své Esenci. Pro všechny z vás, kdo byste rádi přinesli více vědomí do svých vztahů, tvořivosti a poslání. Začneme společnou vnímavostí & vedenou meditací. A pak půjdeme na dotazy v energii skupiny tak, aby odpovědi byly přínosné pro všechny zúčastněné.

Dokončení letošních témat a Vize 2023

Centrum Živá voda 143 Kohoutov

Tento seminář je tady pro vás, abyste završili vše potřebné v tomto roce a otevřeli se prožitkovým způsobem tomu, co právě vám přináší rok 2023. Na prodlouženém víkendu v Centru Živá voda získáte skupinovou a individuální podporu v tom, abyste se mohli uvolnit v přítomnosti a objevili cenné souvislosti pro své životy, právě tam, kde se teď nacházíte. Ať už přicházíte s jakýmikoliv záměry, toto je jeden z těch univerzálních seminářů, kde můžeme pracovat s vašimi aktuálními tématy z oblasti vztahů, těla a energie, práce, hojnosti a poslání. A osobní vize v roce 2023. Současně příležitost na "ochutnávku" před Cyklem Esence Života, který bude celý probíhat právě tady, v Centru Živá voda. ;)

Esence Života / Cyklus 2023

Centrum Živá voda 143 Kohoutov

Esence Života je Cyklus v čase změn. Kombinuje to nejlepší z lektorské, terapeutické, průvodcovské a životní praxe. Je určen jak párům, tak jednotlivcům. Přirozená spiritualita, vztahy, vývojové souvislosti našich životů, to vše je zde nástrojem nejhlubšího osobního rozvoje. Pokud jste čekali na skupinovou a lektorskou podporu pro hlubokou vnitřní transformaci v roce 2023, je možné, že jste právě našli.

Témata tvoří jedinečný celek:

1 První Nádech do Života
2 Součástí Rodu
3 Esence Vztahu
4 Alfa a Omega.