Vyberte stránku

KALENDÁŘ AKCÍ


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Dokončení letošních témat a Vize 2023

08/12/2022 | 18:00 - 11/12/2022 | 16:00

Existence je nekonečně moudrá. Někdy můžeme mít pocit, že jsme „hozeni“ o krok zpět a přitom nás Život jen připravuje na další fázi. 

V tomto roce se stalo mnohé na individuální i kolektivní úrovni. 

Tento seminář je tady pro vás, abyste završili vše potřebné v tomto roce a otevřeli se prožitkovým způsobem tomu, co právě vám přináší rok 2023. 

Mnozí z vás právě teď dokončují důležitá životní témata, která celý tento rok přinášel. Někdy vám chybí drobné uvědomění. Jindy je to o odvaze skutečně se něčeho „pustit“. 

Možná potřebujete složit svou životní skládačku jinak. Změnit místo, kde žijete. Přinést jinou energii do svých vztahů. Rozvinout svobodněji svou tvořivost. Podpořit své tělo přirozeně a v souladu se sebou sama. Nebo to vůbec není o vnějších změnách a objevujete novou hloubku prožívání a bytí. 

Na prodlouženém víkendu v Centru Živá voda získáte skupinovou a individuální podporu v tom, abyste se mohli uvolnit v přítomnosti a objevili cenné souvislosti pro své životy, právě tam, kde se teď nacházíte. 

Za těch deset let, kdy připravuji tyto semináře, společně nacházíme způsoby, jak vás podpořit individuálně v energii skupiny. Často to mívá velkou sílu & účinek a čerpáme z podpory, která nás všechny přesahuje.

Metody a podpora jsou nastavené tak, aby přinášely dostatečnou šíři a hloubku přístupů podle vašeho vnitřního nastavení.

Budeme pracovat s podporou konstelací, rituálů, koučinku a meditací. Celostních metod, které se mi v praxi osvědčily nejvíc. Pokud neznáte práci na mých seminářích, tak jednotlivé přístupy jsou rozepsány níže. Stejně jako pár referencí od účastníků seminářů.  

V tomto čase, kdy se dokončuje rok 2022 a blíží se rok 2023 můžete získat neocenitelnou podporu, když se jí s důvěrou otevřete. 

Ať už přicházíte s jakýmikoliv záměry, toto je jeden z těch univerzálních seminářů, kde můžeme pracovat s vašimi aktuálními tématy z oblasti vztahů, těla a energie, práce, hojnosti a poslání. A osobní vize v roce 2023.  

TENTO SEMINÁŘ JE PRO VÁS (PÁR PŘÍKLADŮ)

Máte téma, které vás provází již nějaký čas & jste rozhodnutí pro životní změny. Oceníte právě teď lektorskou a skupinovou podporu. 

Rádi byste vykročili do roku 2023 v jiné energii a tvořivosti. 

Rádi byste pracovali se svojí Vizí v roce 2023. Ať už se jedná o celkovou životní vizi, nebo například o pracovní poslání.

Jste před důležitými životními rozhodnutími. Nebo jste rozhodnutí a sbíráte odvahu na to, abyste udělali nějaký rok v realitě. 

Cítíte se v něčem „zabředlí“, rádi byste si uvolnili ruce a vytvořili prostor pro to podstatné v životě. 

Rozhodujete se vystoupit z destruktivních vztahů do vztahů větší zralosti a tvořivosti. 

Objevujete novou hloubku prožívání a spojení se Životem. 

Vnímáte potřeby svého těla a rádi byste mu dali větší péči & podporu v přítomnosti & příštím roce. 

Rádi byste vnitřně i navenek uctili celý tento rok a vše, co vám přinesl. Vnímáte přelom mezi dvěma roky jako cennou příležitost na své osobní cestě. 

 

Pár slov k lektorovi

Roky jsem se hledal, než jsem objevil své poslání. Spíš by se dalo říct, že tohle poslání si mne našlo postupně samo. S tím, jak jsem nacházel postupně sám sebe.

Už na střední a vysoké škole jsem zkoušel všechny možné práce. Po vysoké jsem pracoval na zaoceánských lodích jako manažer telekomunikací. Následně na konzultantských pozicích ve středně velkých firmách a pak i v korporátu pro Accenture, ČSOB a KBC. Postupně jsem z technického oboru přešel k tomu, co miluji.

Co bylo koníčkem od 13 let, se stalo mou srdcovou profesí v mých 33 letech. 

Dnes jsem 30 let v osobním rozvoji. Posledních 10 let spolupracuji s klienty jako lektor, kouč a terapeut. Během své praxe jsem byl nejméně u 1400 jedinečných lidských příběhů. Lektoroval jsem 135 kurzů & rozvojových akcí skupinám na míru. Připravil jsem 380 článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě.

Co vás čeká na semináři 

Budeme pracovat hravým & prožitkovým způsobem na několika úrovních. Ať už jste spíše intuitivní a pocitoví, nebo si potřebujete vše „poskládat“ také přes hlavu, bude to pro vás fungovat na obou rovinách – na úrovni hlubšího pochopení i porozumění. 

Někteří si potřebují zažít věci „doslova přes tělo“ tak, aby vše mohlo přejít do praxe po skončení semináře. 

Budete mít možnost skutečně a konkrétně nahlédnout, jaká je vaše současná životní situace. Uvidíte v hlubších i širších souvislostech, co je potřeba změnit (dokončit, propustit, začít) a kde. 

Na semináři potkáte další muže a ženy, kteří jsou rozhodnutí jít do skutečných změn. Bude dostatek prostoru na sdílení, v některých příbězích se poznáte a čeká vás mnoho vzájemné inspirace. 

METODY A PŘÍSTUPY

Konstelace

Mají nesmírnou sílu a účinek. Tuto jedinečnou metodu používám již pomalu deset let jak v terapii, tak v koučinku a osobním rozvoji celkově. 

Konstelace umožňují, abychom viděli svoje současné místo v životě. 

Skrze konstelace se můžeme dívat v detailu na konkrétní téma, nebo získat nadhled a dívat se v souvislostech na celý náš život, na vazby, vztahy, zažité vzorce chování, apod. 

S konstelacemi pracuji již řadu let a vždy mne překvapí léčivý a růstový efekt, který mají na naše každodenní životy. Konstelace čerpají z podpory, která nás přesahuje. Spojují nás s našimi rody, naší spirituální a další přirozenou podporou v našich životech. 

S touto metodou budeme pracovat ve skupinových cvičeních, v modelových & náhledových situacích z nejdůležitějších životních oblastí. 

S některými z vás můžeme individuálně pracovat přímo s vaším záměrem / zakázkou, tak aby to bylo přínosné pro celou skupinu. 

Případně „postavíme“ globální konstelaci na téma tvořivosti a poslání v roce 2023. 

Mimo jiné připravuji na těchto seminářích také konstelační rituály, které mívají velkou hloubku a doznívají pozitivně v našich životech ještě řadu měsíců. Ty se těžko vysvětlují, pokud nemáte osobní zkušenost, tohle prostě potřebujete zažít. 😉

Koučink

Skrze koučinkový přístup, který propojuje levou a pravou mozkovou hemisféru se podíváme na osobní vizi v roce 2023. Budeme pracovat individuálně ve dvojicích i ve větších skupinách. Skutečně zapojíme intuici i kreativitu. Zapojíme i ruce způsobem, který podporuje tvořivost a hravost. Jak přinášet sebe do světa tak, aby v tom byla hravost a lehkost? Jak udělat svátek z každého svého dne?

Použijeme úžasné a účinné přístupy, které vás povedou po celý rok 2023. 

Klíčové dovednosti

V malých prožitkových cvičeních ve dvojicích a větších skupinách si prakticky uvědomíte a prohloubíte univerzální dovednosti. Důležité dovednosti pro každého muže a ženu, kteří jsou nezávisle & zrale ve svém poslání. Nachází novou hloubku v každodenním prožívání. A objevují ve svém životě hojnost a vnitřní i vnější svobodu a osobní zodpovědnost. 

Kruhy sdílení & inspirace

Na víkendu vás chci podpořit, abyste se inspirovali nejen obsahem, který pro vás jako lektor připravuji. Ale také od sebe navzájem. 

Zazní, co kdo řešíte, kde narážíte, co se daří, jaká máte ve svých životech uvědomění, obavy, či očekávání. 

Jsem nesmírně vděčný, že na naše semináře přichází víc a víc zralých žen a mužů s velkou životní zkušeností. 

Hudba a Tanec

Již 10 let pracuji na svých seminářích s podporou úžasné hudby a pohybu. Tohle je cesta, jak vypnout hlavu a jít do své spontánnosti, citlivosti a fyzického kontaktu s druhými. Hudba a tanec umožňují, abychom se naladili na sebe sama.

A otevřeli se životu a druhým lidem. I když to zdánlivě nesouvisí s tématem semináře, souvisí to velmi a krásně se to doplňuje se vším ostatním. 

Naše otevřenost životu totiž často rozhoduje, jestli uspějeme i ve své tvořivosti, v podnikání, v dávání a přijímání.  

Pojďte se na semináři skutečně uvolnit do přítomnosti a plného prožitku toho, co se právě odehrává.

Meditace & Vizualizace

Na tomto semináři s vámi budu pracovat i skrze velmi mocný nástroj – vizualizaci. Tak abyste opravdu viděli, cítili, „osahali“ si to, kde budete v příštím roce a možná i v delším horizontu. Tyto vizualizace současné působí jako záměry, které přináší do života to, co právě potřebujeme nejvíc.

Meditace je nesmírně důležitá podpora. 

Získáváme díky ní schopnost propouštět a transformovat to, co se v našich životech opakovalo stále dokola mnohdy po desítky let. Zažijeme spolu vedené statické i dynamické meditace. Získáváme nadhled a nenecháme se již zotročovat programy své mysli. Pomohu vám, abyste si uvědomili, jaký meditační přístup je to pravé pro vás.

Reference z předchozích seminářů

Silné , výživné, laskavé. Podívat se jak seš a jak můžeš být, opravdovost a lehkost, vedení k odvaze vidět temná místa a směr jak s tím být, jak z toho do otevřenějšího, láskyplnějšího života.

Komoň

Esence Vztahu, 2022

Tenhle seminář může být bránou k daleko plnějšímu a šťavnatějšímu žití. Je pro ty, kdo se nebojí jít rovnou k podstatě.

Lucie Němcová

Od Smrti k Životu, 2021

Z kurzu si odnáším obrovské uvolnění a osvobození od letitých těžkých energií, které mě svazovaly. Praskla jakási obruč kolem mojí hrudi a dýchá se mi teď lehčeji než dříve. Cítím se volná a radostná. Při svém osobním rituálu jsem nečekaně prošla zážitkem svého znovunarození, svého příchodu na svět. Energie mě jasně navedla v čase nazpět a já se dostala do stavu miminka, které se bezbranné ocitlo na tomto světě. Byla jsem však v tomto procesu láskyplně doprovázena dvěma lidmi, kteří mě nádherně opečovali, poskytli mi podporu, obrovskou míru bezpečí a přijetí. Z této nádherné zkušenosti jsem obrovsky načerpala, ještě ani nevím, co všechno. Jistě však vím, že u mě došlo k velkému léčení.

Denisa Niederlová

Procitnutí do Života, 2022

Milý Rudo, chci Ti moc poděkovat za sobotní den, který jsi vedl s pokorou a lehkostí. Musím říci, že po dlouhé době se v našem vztahu uvolnilo napětí..

Marie

den konstelací, 2015

Mužský kruh byl pro mě obrovskou inspirací. Díky Rudovi, který kruh úžasně vedl, jsem našel cestu ke svému taťkovi a otevřeli jsme témata, které mě a vlastně i jeho, desítky let trápili. Během kruhů jsem zažil úžasné příběhy chlapů, kteří se otevřeně dokázali bavit o velmi těžkých tématech, které je trápí a vlastně trápili i mě. Rudo ze srdce za vše děkuji, byla to úžasná jízda.

Jan

Změna v Životě Muže, 2016

Moc se mi líbí ta postupná přeměna tvých kurzů od povídání víc k prožitkům. Každý si tam najdem to své…Jsem vděčná za to množství i za tu škálu prožitků a emocí, za to sebepoznávání, za ten vhled a nadhled, za tu spontánnost, hravost, otevřenost, blízkost a veliký propojení s ostatními, co díky tomu vnímám…Máš prostě ten velký dar s lehkostí vnést do každého cvičení hloubku a pokaždé nám vytvořit inspirující, otevřenou a bezpečnou atmosféru pro všechno. Jsem tam krásně sama sebou se srdcem na dlani a užívám si to a těším se na další..

Martina V.

Vztahy Zdrojem Radosti, 2016

Registrace a čas konání 

Registrace jsou ve čtvrtek 8. prosince 2022. od 18h. Závěr bude v neděli 11. prosince kolem 16h odpoledne.

Cena

Lektorné 4300 Kč

Plus strava a ubytování 860 Kč / den

Místo konání

Centrum Živá voda, 544 01, 143 Kohoutov

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast).


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 10 let. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře, online program a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem. S manželkou Ivou jsme spolu víc jak 15 let, máme syna Kubu. 

Podrobnosti

Zahájení:
08/12/2022 | 18:00
Ukončení:
11/12/2022 | 16:00

Místo konání

Centrum Živá voda
143 Kohoutov, 54401 + Google Mapa