KALENDÁŘ AKCÍ


Načítám Akce

« Všechny Akce

DOTEK TĚLA DAR BYTÍ

28.Červenec | 18:00 - 03.Srpen | 16:00

Na některé semináře se připravuji celé roky. Jsou vyústěním letité osobní a profesní cesty. Tento seminář byl odkládán víc jak rok. Věřím, že vše má v našich životech svůj důvod. Využil jsem ten čas na vnitřní práci a na hlubší přípravu. Tak, abychom na přelomu července a srpna, v čase keltského svátku Lughnasadu, mohli jít skutečně do hloubky.  

 

Esence semináře

 Jsou životní témata, která vyžadují více času, než jeden víkend. Seminář Dotek Těla ~ Dar Bytí bude o léčivém doteku. Bude o moudrosti těla, o propouštění břemen a o přijímání sebe sama. Bude o spojení s láskou uvnitř nás. Bude o nacházení přirozené síly a individuality ve světě, který se mění závratnou rychlostí. 

 Život může být hluboce intimní zážitek.. 

 Sedíte proti sobě a díváte se navzájem do očí. Vnímáte, jak celým vaším tělem proudí energie a v prostoru se potkává s energií druhého.. Jaké to bude, když se mne poprvé dotkne? Stáhnu se uvnitř? Nebo se mohu s důvěrou otevřít tomuto muži, této ženě?

 Kde jsou moje hranice v tomto okamžiku? Dovolím si být teď a tady i s emocemi, které se ve mně otevírají? Dovolím si být viděn/a tak, jak jsem? Čemu říkám ANO a kde je jasné NE? 

 Co mne v mém životě zavírá a co otevírá? Dovolím své energii svobodně proudit? Přijímám své tělo? Dokážu si představit, že bych cítil/a blaženost a vzrušení kdekoliv ve svém těle? Nejen tam, kde se to běžně „má“ cítit? Protože i o tom bude tento týden.

 

Mnoho lidí ztratilo kontakt se svým tělem, se svou přirozeností. Mnoho lidí tady vlastně není. Jsou v hlavě. V očekáváních budoucnosti. Ve výčitkách minulosti. V iluzích a vzdušných zámcích. V úzkostech a obavách, které se nikdy nerealizují..

Pod všemi civilizačními vymoženostmi dnes objevujeme opět to, co je v životě důležité..:

Účastnit se života teď a tady.

Pocítit skutečný dar svého těla / vnímat energii v celém těle.

Zase najít opravdové spojení sami se sebou.

Radovat se z autentického bytí s druhým člověkem.

Dát průchod své tvořivosti a sdílet ji s ostatními.

Prožívat život s lehkostí a zvědavostí. 

Šestidenní Seminář Dotek Těla ~ Dar Bytí je pozvolná cesta osobních & prospěšných změn. Abychom mohli pracovat s úctou a respektem ke hranicím a individualitě každého muže, každé ženy. Mým hlavním záměrem je vytvořit vám bezpečný prostor pro sebe-objevování, sebe-léčení a vnitřní transformaci. Na úrovni srdce, těla, mysli i duše.

Tak, aby se načerpané zkušenosti promítly do vašich každodenních životů. A především do vztahu k sobě i k vašim nejbližším.

Seminář je určen jak pro páry, tak pro jednotlivce. Je postaven tak, aby významně posílil kvalitu vašich primárních vztahů.

A „otevře dveře“ k plnohodnotnému vztahu, pokud takový hledáte. 

Objevíte novou dimenzi svého prožívání. Budete si opět užívat, jaké to je být sám / sama se sebou, spokojeně. A to se promítne do vašich vztahů. Závislostní vztahy pro vás již nebudou lákavé..

Toto je řeka Doubrava..

Metody práce

Ročně se potkávám se stovkami lidí, kteří upřímně jdou do smysluplných změn. Volím citlivé metody, které pracují s každou ženou a každým mužem z místa, kde se právě ve svých životech nachází. Jsem zastáncem pozvolné a stabilní cesty, pokud jde o osobní rozvoj a životní změny.

Rozvinul jsem během let svůj přístup ke konstelacím a prospěšným rituálům. Pracuji intuitivně s podporou vlastních koučinkových a terapeutických forem. Málokdy něco zopakuji dvakrát. Moje práce potřebuje dýchat. Je to alchymie, kdy pracuji dílem z letité zkušenosti a dílem z přítomného okamžiku.

Každá seminářová skupina je jiná. A každý den, každý okamžik, přináší možnost naučit se něco nového. Když nasloucháme, inspirujeme se samotnou Existencí..

V tomto semináři bych rád předal mnohé, co jsem se naučil na své cestě klienta a účastníka seminářů, lektora, terapeuta a kouče za posledních víc jak 20 let. A především na své cestě partnera. S partnerkou Ivou jsme si prošli za 12 let mnohým, rádi na sobě experimentujeme, mnohé jsme prožili. 🙂 Inspirací mi jsou samozřejmě i terapeutické, koučinkové a konstelační výcviky.

Aby metoda, technika, či přístup fungovaly, potřebují být „živé“, jednoduché a flexibilní. Z tohoto semináře si odnesete cenné metody, které se mi během let velmi osvědčily.:

Práce s dechem a životní energií

Rozvoj intuitivních schopností

Léčivý dotek

Práce s osobními hranicemi

Naslouchání a komunikace

Uvolnění zadržované energie

Propuštění toxických emocí

Vědomí jako nástroj transformace

.

Registrace a čas konání 

Seminář je šestidenní a začíná ve středu 28. července od 18h. Večeře bude od 19h a od 20h je program. Závěr bude následující úterý 3. srpna kolem 16h odpoledne.

 Cena

 Lektorné 6800 Kč

Strava a ubytování cca 780 Kč / den se platí na místě.

 

Počet účastníků

Bereme jen omezený počet účastníků. 

Registrace jsou otevřené do naplnění kapacity tohoto semináře.

 

Místo konání

Centrum Živá voda, Kohoutov 143, 544 01

 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 45 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 45 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast).


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 10 let. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře, online program a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem. Z nedávné doby mohu doporučit toto video

.

Podrobnosti

Zahájení:
28.Červenec | 18:00
Ukončení:
03.Srpen | 16:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Místo konání

Centrum Živá voda
143 Kohoutov, 54401