Vyberte stránku

KALENDÁŘ AKCÍ


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ESENCE I Meditační setkání & Otázky a odpovědi

07/12/2022 | 18:00 - 20:00

Mnohé se v našich životech změní, když do nich přineseme skutečnou vnímavost. Když začneme objevovat v každodennosti, kým vlastně jsme. Dovolíme si čas od času se zastavit a pozorovat, co se skutečně děje uvnitř nás a kolem nás.

Tohle je něco, co prastaré tradice nazývají probuzením. Je jedno, jestli jde o tao, advaitu védantu, tantru, křesťanství, či buddhistické směry.

Probouzíme se, když začínáme chápat – prožitkem – kým ve skutečnosti jsme.

Na té nejhlubší úrovni jsme vnímavou prostorností. Nedá se to popsat slovy, protože tato prostornost slovům předchází. Dá se to zažít, když se obracíme k sobě a dáváme větší pozornost svému nitru.

Jedna věc je uvědomovat si svou Esenci.

Druhá věc je postupně ji „prohlubovat“ a přinášet ji do každodenního života.

Ve svém těle, ve vztazích, v poslání a tvořivosti.

Jak probíhají setkání

Tato setkání jsou o podpoře pro vědomý život v každodennosti. Setkání začínají společnou meditací na cca 40-60 minut.

A pak je prostor na jakékoliv vaše dotazy.:

Rád vás podpořím ve vaší meditační praxi a vnímavosti během dne.

Pomohu vám nastavit zvyky, které podporují vnitřní uvolnění, energii a vnímavost.

Můžeme se také bavit o vztazích, tvořivosti a poslání. 

Témata nejsou omezená, otázky a odpovědi intuitivně plynou z přítomného okamžiku. 

Často někdo otevře téma, které se ukáže být přínosné pro celou skupinu, která se právě přes ZOOM schází.  

Je to pro mne?

Praxe vnímavé prostornosti je něco, čemu se dá věnovat každý den, i když nemáte mnoho času. Je pro všechny, kteří by rádi propustili ze svého života zbytečná dramata a rádi by se odpoutali z omezujících vzorců své mysli. 

Bez ohledu na věk tak navyšujeme svou „kapacitu“ a hloubku prožívání. Tři hlavní důvody pro to, aby člověk začal s praxí jsou:

1 Spokojený a naplněný život

2 Fyzické zdraví

3 Mentální a psychické zdraví

Jako bonus získáváme schopnost lépe hospodařit se svou energií. Objevujeme zdroj energie v sobě sama a s tím i vitalitu. 

Vědomá praxe dává základy pro zralost ve vztazích a celkově jsme méně reaktivní v životních situacích. 

Přirozeně objevujeme, co jsou naše skutečné priority v životě. 

Neplýtváme energií tam, kde nic nemůžeme změnit. Uvolňujeme sevření kolem starých dramat a bolestí. Necháváme jít svou minulost. 

Nejsme ovládáni nutkavými myšlenkami. Nenecháme se ovládat strachy, lpěním a tužbami. 

 

Objevujeme tvořivost, která je v souladu s našimi dary. 

Pár slov k lektorovi

Roky jsem se hledal, než jsem objevil své poslání. Spíš by se dalo říct, že tohle poslání si mne našlo postupně samo. S tím, jak jsem nacházel sám sebe.

Už na střední a vysoké škole jsem zkoušel všechny možné práce. Po vysoké jsem pracoval na zaoceánských lodích jako manažer telekomunikací. Následně na konzultantských pozicích ve středně velkých firmách a pak i v korporátu pro Accenture, ČSOB a KBC. Postupně jsem z technického oboru přešel k tomu, co miluji a kde jsou mé dary.

Co bylo koníčkem od 13 let, stalo se mou srdcovou profesí ve 33 letech. 

Dnes jsem 30 let v osobním rozvoji. Posledních 10 let spolupracuji s klienty jako lektor, kouč a terapeut. Během své praxe jsem byl nejméně u 1400 jedinečných lidských příběhů. Lektoroval jsem 135 kurzů & rozvojových akcí skupinám na míru. Připravil jsem 380 článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě.

Nejcennější zkušenosti mi přinesl vztah s manželkou Ivou. Jsme spolu víc jak 15 let. Po celou dobu přistupujeme k našemu vztahu vědomě. Stále se učíme a poznáváme. Stojíme při sobě, ať se děje cokoliv.

Život před nás postavil výzvy, které nám přinesly do vztahu mnoho pochopení, vstřícnosti a lásky. Společně vychováváme syna Jakuba (12 let) a připravujeme semináře. Iva je mi oporou a inspirací způsoby, které ani nedokážu dát do slov.

 

Objevujeme tvořivost, která je v souladu s našimi dary. 

Jak setkání probíhají?

Přes ZOOM.  

Můžete se připojit kdykoliv před začátkem a otestovat video a audio. 

Odkaz k přihlášení:

https://us02web.zoom.us/j/82079116704?pwd=TnJycVFXSk9yU0Z0c05oa2NwR1BFdz09 

Tento odkaz dostanete také do emailu po zaplacení lektorného.

Na začátku nás čeká společná meditace. Pak bude prostor na konkrétní dotazy některých z vás. Často tímto způsobem přichází odpovědi pro další účastníky.

Díky online formátu se můžete připojit odkudkoliv. 

Když se nebudete moci v daný čas zúčastnit, tak máte možnost podívat se na (stáhnout) meditaci ze záznamu. Záznam otázek a odpovědí dělat nebudeme, protože pracujeme s osobními záležitostmi přítomných účastníků. Pokud budete jedním / jednou z dotazujících připravte si tužku a papír, ať si můžete cokoliv poznamenat. 😉

Délka setkání

120 minut

Cena

270 Kč 

.

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast).


Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích.

Moje poslání

Podrobnosti

Datum:
07/12/2022
Čas:
18:00 - 20:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Místo konání

Online/ Zoom