Vyberte stránku

KALENDÁŘ AKCÍ


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Konstelace s Rudou

15.Duben | 9:00 - 19:00

Zvu vás po delším čase na další konstelační seminář v Pardubicích. Budeme individuálně pracovat s jakýmikoliv vašimi aktuálními tématy. Těším se na společnou práci v této době plné vnějších i vnitřních změn.

Nově jsem snížil počet míst pro postavení vlastní konstelace na 10. Ve skupině je také k dispozici 5 míst pro účast bez vlastní konstelace. 

 

Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s hlubokými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími či finančními záležitostmi. Nabízím dva způsoby účasti: s vlastní konstelací / bez ní. Pro stavění konstelace je omezený počet účastníků.

Velké dary a příležitosti příchází i přes samotnou účast v konstelacích jiných lidí a skrze vaši přítomnost u konstelace. Z jednoho konstelačního dne si tak odnesete pro svůj život mnohé, i kdybyste nestavěli vlastní konstelaci. 

 

Konstelace nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na naše životní témata jak v detailu, tak i z odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života.

 

Uvědomění otevírá cestu k prožitku, který ukotví novou zkušenost v našem životě.

 

Kdy 15. dubna 2023 od 9 do 19h

Kde Pardubice, Studio jógy DUHOVÉ ZVONKY hned vedle Pernštýnského náměstí, Klášterní ulice 54, vchod je ze strany od kostela. web: http://duhovezvonky.cz/kontakt/

Cena 2400 Kč (s postavením vlastní konstelace), 1200 Kč (jen účast)

Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě emailem na rudolf@rudolforsag.cz.

 

 

Podrobnosti

Datum:
15.Duben
Čas:
9:00 - 19:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Místo konání

Studio Jogy, Duhové zvonky, duhovezvonky.cz