Vyberte stránku

KALENDÁŘ AKCÍ


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Konstelace s Rudou

09/12/2023 | 9:00 - 19:00

Zvu vás na další konstelační seminář v Pardubicích. Budeme individuálně pracovat s jakýmikoliv vašimi aktuálními tématy. Těším se na společnou práci v této době plné vnějších i vnitřních změn.

Počet míst pro postavení vlastní konstelace je 10. Ve skupině jsou také k dispozici 4 místa pro účast bez vlastní konstelace.

 

 

Konstelace léčí konflikty a vedou do kontaktu s hlubokými silami rodiny. Velice dobře pracují se vztahovými, zdravotními, ale např. i rozhodovacími či finančními záležitostmi. Nabízím dva způsoby účasti: s vlastní konstelací / bez ní. Pro stavění konstelace je omezený počet účastníků.

Velké dary a příležitosti příchází i přes samotnou účast v konstelacích jiných lidí a skrze vaši přítomnost u konstelace. Z jednoho konstelačního dne si tak odnesete pro svůj život mnohé, i kdybyste nestavěli vlastní konstelaci. 

 

Konstelace nabízí největší svobodu a umožňují, abychom se dívali na naše životní témata jak v detailu, tak i z odstupu, nadhledu. Propojují prožitek s pochopením souvislostí našeho života. A především přináší reálné, trvalé změny do života.

 

Pár slov k lektorovi

Dnes jsem 30 let v osobním rozvoji, 15 let se pravidelně věnuji meditaci. Posledních 12 let spolupracuji s klienty jako lektor, kouč a terapeut. Během své praxe jsem byl nejméně u 1500 jedinečných lidských příběhů. Lektoroval jsem víc jak 150 kurzů & rozvojových akcí skupinám na míru. Připravil jsem 400+ článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě. 

S manželkou Ivou jsme spolu od roku 2007, společně vychováváme syna Jakuba. 

 

Uvědomění otevírá cestu k prožitku, který ukotví novou zkušenost v našem životě.

Kdy 9.12. 2023 od 9 do 19h

Kde Pardubice, Studio jógy DUHOVÉ ZVONKY hned vedle Pernštýnského náměstí, Klášterní ulice 54, vchod je ze strany od kostela. web: http://duhovezvonky.cz/kontakt/

Cena 2400 Kč (s postavením vlastní konstelace), 1200 Kč (jen účast)

Jsem členem ČASKu, České asociace systemických konstelací, a řídím se jejím etickým kodexem. Pokud máte z jakýchkoliv důvodů (např. zdravotních, psychických) pochybnosti, jestli jsou pro vás konstelace vhodné, oslovte mě emailem na rudolf@rudolforsag.cz.

 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast). 


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala ve 13 letech. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 12 let. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře, online program a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem. 

 

Podrobnosti

Datum:
09/12/2023
Čas:
9:00 - 19:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Místo konání

Studio Jogy, Duhové zvonky, duhovezvonky.cz