Vyberte stránku

KALENDÁŘ AKCÍ


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní rovnodennost | Opravdovost

18.Březen | 9:00 - 17:00

Co vás čeká

Rovnodennost nastane 20. března. Březnová rovnodennost je na severní polokouli přechod z astronomické zimy do jara a mluvíme tedy o jarní rovnodennosti. My ji oslavíme Slavností jarní rovnodennosti ve spojení s tématem vnitřní (i vnější) opravdovosti. Čeká vás celodenní uvolněný a laskavý program ve spojení s přírodou a živly. 

Nechám si jako lektor hodně volné ruce, aby se mohlo tvořit z přítomného okamžiku. Jemná rituální, meditativní, terapeutická skupinová práce v souladu s přírodním prostředím, ve kterém se ocitneme. Budeme se vracet k bezpodmínečnému bytí. 

Budete mít dostatek prostoru, abyste se mohli uvolnit sami se sebou, mezi sebou, se stromy, s oblohou, s vodou, s ohněm, s vůní lesa probouzejícího se po dlouhé zimě. 

Vyvětráme svůj „vnitřní ekosystém“, pustíme se, alespoň načas, svých zažitých rolí. Aby tak mohlo konečně přicházet to tiché, laskavé, niterně inspirativní,..

Protože je první z přírodních seminářů o opravdovosti, čeká vás celodenní hravé objevování toho, co je opravdové a skutečné právě pro vás. Na úrovni vaší osobnosti, tvořivosti, bytí. Necháme otevřít svá těla a srdce s podporou živlů, dechu, zvuků přírody, světla a stínů, všudypřítomné zeleně a vyživující země. 

Příroda má zázračnou moc. Harmonizuje naše tělo tak, že i hodinová procházka lesem zanechá v těle prospěšný efekt ještě několik týdnů.

Být pod zeleným příkrovem lesa, toulat se nekonečnými loukami, nebo sednout si na břehu řeky a pozorovat tok vody, to zklidňuje mysl a obnovuje naši energii. Na úrovni duše cítíme, že se vracíme k postatě a přirozenosti, do spojení s tím, co tak často v ruchu civilizace ztrácíme. 

Tento jednodenní seminář bude o oslavě jarní rovnodennosti ve spojení s tématem opravdovosti. V přírodě si nic na nic nehraje. Stromy jsou samy sebou. Zvířata také. Seminář bude o velké upřímnosti k sobě sama. O propouštění berliček, konceptů a teorií. S podporou přírody se budeme vracet zpátky k sobě. Zvenku dovnitř. Budete mít možnost nacházet odpověď na otázku „Kdo jsem já?“. Zblízka. I z nadhledu.

Možná se otevřou brány novému prožívání, nové tvořivosti. To se děje přirozeně s tím, jak se v našich životech mění pohled na naši identitu.

Příroda je obrovskou podporou způsoby, které si většinou ani neuvědomujeme. Když se s ní dostaneme do hlubšího spojení a přitom pracujeme s živými záměry, mohou se dít malé i velké zázraky v našich každodenních životech. 

Pokud ze svého srdce cítíš, že je čas vydat se novými směry, objevovat „neprobádanou vnitřní půdu“, toto může být seminář právě pro Tebe.  

Pro koho 

Pro muže i ženy, kteří se vrací zpátky k sobě, k tělu, k přirozenosti, k přírodě. 

Rád bys konal víc opravdově, v souladu se svým srdcem, tělem, duší?

Objevuješ svou identitu, pouštíš se některých životních rolí, nebo tě k tomu život vede? 

Seminář je pro tebe, pokud hledáš úlevu pro mysl, srdce i duši. 

Uvědomuješ si, že Život nepřetlačíš. Objevuješ cestu k tvořivosti ze svých vnitřních zdrojů a ze spojení s celkem. 

Nacházíš cestu k nějaké vědomé praxi, k plnějšímu prožívání každodenního života bez dramat a destruktivních vzorců chování. 

Připravím pro vás uvolňující a inspirativní zkušenost ve skupině podobně naladěných lidí.

Pár slov k lektorovi

Můj táta byl horolezec a vodák a hned jak jsem začal dělat první krůčky, bral nás s mámou do lesů a hor. Když jsem byl malý pořídili jsme chatu u hradeckých lesů. Prodléval jsem spoustu času u rybníku Datlík, který měl po březích tehdy divokou přírodu, prastaré stromy se klenuly nad vodou, stále bylo co objevovat a načerpávat. Tohle byla divočina mého dětství. 

Část života jsem potom pracovně pobýval v Severní Americe a Karibiku, později se ženou v Norsku. S rodinou se rádi vydáváme na delší cesty za poznáním. Mojí srdcovkou jsou dodnes Kolumbie a Japonsko.

Dnes jsem 30 let v osobním rozvoji, 15 let se pravidelně věnuji meditaci. Posledních 10 let spolupracuji s klienty jako lektor, kouč a terapeut. Během své praxe jsem byl nejméně u 1450 jedinečných lidských příběhů. Lektoroval jsem 150 kurzů & rozvojových akcí skupinám na míru. Připravil jsem 380 článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě. Máme za sebou s muži a ženami řadu přírodních rituálů a pobytů.

S manželkou Ivou jsme spolu od roku 2007, společně vychováváme syna Jakuba. 

Cena

Lektorné 1900 Kč

Místo konání

Sejdeme se v Třebechovicích pod Orebem a odtamtud vyrazíme do meandrů řeky Orlice a okolních lesů. 

Kdy 

18. března od 9:00h, předpokládaný závěr kolem 17h

Počet účastníků

Seminář je pro omezený počet účastníků (muži i ženy). Plus lektor a asistent. 

S sebou

Teplé oblečení (i k ohni). Dobré boty. Stravu a vodu na celý den. Zápisník. Čelovku, nebo baterku. 

Storno podmínky: Při zrušení účasti více jak 30 dní před konáním semináře je storno 50 procent zaplacené částky. Při zrušení účasti méně jak 30 dní před konáním semináře je storno 100 procent (nebo nabídněte náhradníkovi svou účast).


Lektor Rudolf Orság: Jsem ve službě smysluplného života. Tvořivě propojuji jednotlivce, páry a rodiny s jejich podstatou, přirozenými záměry, zdroji a dary. Podporuji principy jednoduchosti a opravdovosti, vnitřní klid a lásku v každodenních vztazích. Pracuji z atmosféry přijetí, lehkosti a vděčnosti. Cesta mého osobního rozvoje započala před více jak 20ti lety. Prošel jsem řadou výcviků a víceletých seminářů. S jednotlivci a skupinami pracuji profesionálně 10 let. Připravuji pro vás právě nové semináře, webináře, online program a inspirativní videa pro každodenní život v souladu s celkem. S manželkou Ivou jsme spolu víc jak 15 let, máme syna Kubu. 

Podrobnosti

Datum:
18.Březen
Čas:
9:00 - 17:00

Místo konání

Třebechovice pod Orebem