KALENDÁŘ AKCÍ


  1. Akce
  2. kalendarakci

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Konstelace s Rudou

Pardubice

Po dlouhé době pro vás připravuji jednodenní konstelační seminář, kde budeme pracovat s vašimi živými tématy. Vedle klasických konstelací vám nabízím možnost pracovat i skrze pohyby duše a v propojení s šamanským kruhem čtyř směrů. Tato doba nás všechny vede k vnitřní pravdivosti, moudrosti a lásce. Kéž je tento seminář podporou pro ty z vás, kteří cítíte volání k prospěšným vnitřním a vnějším změnám.

RODINA A JÁ

Centrum Živá voda 143 Kohoutov

Seminář bude velkou podporou jednotlivcům, kteří by rádi propustili rodinné zátěže a žili si svůj život. V síle a v lásce. Bude i pro vás, kdo byste rádi přinesli více života a radosti do svých současných rodin. A pro vás, kdo byste rádi rodinu založili.. Protože se nacházíme v čase letního slunovratu, bude to také o dospělosti, tvořivosti a spolupráci s druhými. O nacházení svého pravého Já.

DOTEK TĚLA DAR BYTÍ

Centrum Živá voda 143 Kohoutov

Co mne v mém životě zavírá a co otevírá? Dovolím své energii svobodně proudit? Přijímám své tělo? Dokážu si představit, že bych cítil/a blaženost a vzrušení kdekoliv ve svém těle? Co vás čeká na tomto semináři? Práce s dechem a životní energií. Léčivý dotek. Práce s osobními hranicemi. Uvolnění zadržované energie a emocí.
Vědomí jako nástroj transformace.