TVOŘÍM SVŮJ ŽIVOT

 

6 týdnů pro podporu ve všech důležitých oblastech života

 

 

Vzdej se svých omezujících přesvědčení a vykroč na cestu vnitřní i vnější proměny. Nemusíš dělat neustálé kompromisy.

Na to je život příliš krátký.

Prvního konání tohoto cyklu se zúčastnilo 40 lidí, kteří se pustili do prospěšných změn ve svých životech.

Nenech si ujít druhý běh tohoto úspěšného cyklu.

Do spuštění online kurzu zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

PROČ VZNIKL TENTO PROGRAM?

Jsem 28 let v osobním rozvoji. Posledních 10 let spolupracuji s klienty jako lektor, kouč a terapeut. Během své praxe jsem byl nejméně u 1300 jedinečných lidských příběhů. Lektoroval jsem 120 kurzů & rozvojových akcí skupinám na míru. Připravil jsem 300 článků, rozhovorů a videí na téma vztahů, psychosomatiky, meditace, profesní podpory a rovnováhy v životě. Za tu dobu jsem dospěl k nevyhnutelnému závěru..

Jsme Tvůrci svých životů. Máme mnohem větší vliv na kvalitu svého života, než se většina lidí domnívá. Aby se však něco trvale změnilo, je to hlavně o vnitřní práci.

Co změníme uvnitř, to se přirozeně projeví navenek – do našich vztahů, profese, vitality i finanční a nefinanční hojnosti. S přijetím osobní zodpovědnosti za svůj život – dokážeme téměř cokoliv.

Měl jsem při své profesi možnost mnohokrát být u toho, jak lidé mění k dobrému své životy. Někdy jen jednu oblast, která si to naléhavě žádala. Jindy jsem byl svědkem celkové životní proměny – část po části. Byla to radost sledovat. Bylo to jako být u vzniku jedinečné mozaiky života.

Dlouhodobá změna vyžaduje méně úsilí, než by se zdálo.

Je však třeba spojit správné elementy..
Uvidět a změnit své nevědomé vzorce chování.
Rozvinout prospěšné návyky.
Přinést více vědomí, živosti a bdělosti do života.
Naučit se účinně pracovat s myslí a s náročnými emocemi.
Zaměřit se na to podstatné, co podporuje na cestě životem.
A propouštět, co nám již neslouží.

S podporou skupiny a s vedením lektora jde vše mnohem snadněji.

Stačí mít důvěru v proces a trpělivě se posouvat krok za krokem.

Když vytrváte…

Radost, láska, hojnost a tvořivost ve vašem životě na sebe nenechají dlouho čekat.

V PRŮBĚHU 6 TÝDNŮ SPOLEČNĚ PROJDEME TYTO OBLASTI

1. TÝDEN: ALCHYMIE ZDRAVÝCH VZTAHŮ

Zdravé vztahy přispívají ke štěstí a spokojenosti v našich životech mnohem víc, než kariéra, finance, či krásné tělo. Tato část bude o zdravé komunikaci a o vyváženém dávání a přijímání ve vztazích. Tak, aby vaše vztahy zrály. Můžete žít vztahy, ve kterých se s druhými navzájem inspirujete, podporujete a obohacujete. Místo aby vás vztahy vyčerpávaly a zraňovaly. Je čas být sami sebou a dovolit si  být skutečně viděni. Nastavte si hranice s druhými tak, abyste měli prostor pro sebe a abyste chránili to nejcennější.. Nemusíte přicházet zbytečně o energii a životní sílu. Cesta ke zralým vztahům s druhými je otevřená pro každého.

2. TÝDEN: TĚLESNÁ VITALITA A ENERGIE

Tělo je největší dar, který máme. Má neuvěřitelnou regenerační schopnost, když jej podpoříme. Tělo se může doslova obnovit a naplnit energií, když mu to dovolíme. Můžete se díky tomu cítit lépe ve čtyřiceti, než jste se cítili v pětadvaceti. Není to složité. Stačí svému tělu naslouchat. Je to také o pravidelné péči. Budeme se zabývat tím, co posiluje imunitu a obranyschopnost organismu. Podíváme se, kde o energii a zdraví přicházíme nejvíc a co s tím. Dostanete jednoduché tipy pro podporu těla a vitality, které vychází z mnohaleté osobní a klientské praxe.

3. TÝDEN: MINDFULNESS A MEDITACE

Pokud jsou pro vás tato dvě slova stále neuchopitelná, tak po této části již budete mít jasno. Skrze příklady z praxe uvidíte, o čem to celé je. A jak velké benefity vám meditace a všímavost (české slovo pro mindfulness) může přinést do života. Získáte schopnost uvolnit se do plnosti každého okamžiku. Objevíte nový zdroj energie, o kterém jste možná neměli ani tušení. Nenechte se již řídit jen hlavou. A poznejte hlubší moudrost v sobě sama. Není to nic nedosažitelného a mystického. Je to o vědomém přístupu ke svému životu. Den za dnem.

4. TÝDEN: ALCHYMIE ZDRAVÝCH VZTAHŮ II.

Žijeme v době, kdy jsou naše vztahy pod velkým tlakem. Emoční inteligence ve vztazích nikdy nebyla důležitější. V této části se budeme učit pracovat s emocemi, empatií a konflikty ve vztazích, aby se vaše vztahy mohly nově nadechnout. Pokud se cítíte být součástí nekonečného cyklu vzájemného zraňování, negativity, nebo dokonce zneužívání, získáte uvědomění a nástroje jak vystoupit. Podíváme se i pod pokličku hluboké intimity ve vztazích.

5. TÝDEN: PRÁCE A POSLÁNÍ

Kdykoliv se otřásá systém v základech a nevyhnutelně přicházíme o jistoty, je to jedinečná příležitost. Mnoho lidí najednou nemá co ztratit. A tak se rozhodnou konečně dělat to, co je baví. Většinou zjistí, že jsou v tom opravdu dobří. Není na co čekat. Až jednou budete na smrtelné posteli, nebudete se radovat z jistot a stereotypu. Budete oslavovat momenty, kdy jste riskovali pro něco dobrého. Budete vděční za to, že jste se rozhodli pro cestu svého srdce. Všichni jsme sem přišli tvořit něco, co má smysl. Tato část bude o tom, jak přejít z práce, která jen prudí, omezuje a platí účty…do poslání, které vás naplňuje. Do poslání, které inspiruje a podporuje druhé. Dejte se do služeb života a zjistíte, že nemusíte žít kompromis. Tohle je zkušenost lektora a mnoha jeho klientů.

6. TÝDEN: HOJNOST A FINANCE

Bude o tom, abyste doslova vytvořili proud dostatku pro sebe a své blízké. Jak? Podíváme se na to, jak konečně propustit omezující finanční bloky a přesvědčení, které se předávaly ve vašich rodech z generace na generaci. Tento díl bude pochopitelně i o tom, jak sdílet své dary a talenty, abyste za to byli náležitě oceněni. Tohle je do velké míry o vaší kapacitě přijímat. Možná jen pomyšlení na to, že byste mohli mít násobně větší hojnost v životech, než máte dnes…vyvolává (kupodivu) nekomfort. Získáte podporu, jak projít skrz…do opravdové hojnosti ve svých životech.

CO VŠECHNO ZÍSKÁŠ?

ONLINE PROGRAM PRO ŽIVOT V ČASE ZMĚN

CELISTVÝ PŘÍSTUP – POZORNOST VŠEM KLÍČOVÝM OBLASTEM ŽIVOTA

6X NOVÝ OBSAH – VIDEA A DALŠÍ MATERIÁLY KE KAŽDÉMU TÉMATU

6X MEDITATIVNÍ & RELAXAČNÍ AUDIO PRO PODPORU V TÉTO DOBĚ

6X ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ PRO DOTAZY & PROHLOUBENÍ JEDNOTLIVÝCH TÉMAT

PODPORU SKUPINY TVŮRCŮ A TVŮRKYŇ

PRAVIDELNÉ VEDENÍ A PODPORU LEKTORA

JAKÁ JE CENA ZA CELÝ PROGRAM?

 2.800 Kč za celý cyklus

1.400 Kč pro účastníky prvního cyklu, kteří chtějí využít skupinové a lektorské podpory

 

CO PŘINESL KURZ UČASTNÍKŮM PRVNÍHO CYKLU TVOŘÍM SVŮJ ŽIVOT?

Hlubší náhled do partnerského vztahu, uvědomění si některých věcí, které jsem (jsme) mohl udělat jinak, lépe. U části tělesná vitalita jsem čerpal z doporučené literatury, zakoupil knihy. Hlubší náhled, motivaci v práci, poslání  – tzn. více sebedůvěry podniknout potřebné kroky ke změnám, i když se zatím neodehrávají z důvodu reálných omezení, ale už vím, jakou cestou se k nim dopracovat….snad..:)

Martin, účastník kurzu

Za mne jsem ve svém věku pochopil důležitost pilířů v životě, každý den s ním nyní pracuji a jel jsem mém životě úžasné věci. Mám pevné body práce pevné body rodina a vztah s přítelkyní a se synem a čas a prostor pro sebe. Je to pro mne velmi užitečné a děkuji za zprostředkování

Účastník Online Kurzu

Úlevu, velkou úlevu, úlevu v tom, že si každé ráno uvědomím, co je pro mě stěžejní a co má pro dnešní den prioritu, tam se mi hezky žije.

Účastník Online kurzu

Kurz mi dodal odvahu a důvěru v samu sebe. 🙂 Stejně tak praktiky jako kompas na mé cestě pro nalezení svého středu. Děkuji 🙂

Jana, účastnice online kurzu

CO K TOMU POTŘEBUJEŠ A JAK TO BUDE PROBÍHAT?

  • internetové připojení
  • facebookový profil
    (pokud žádný nemáš, můžeš si ho založit třeba i jen za účelem sledování tohoto programu, klidně pod pseudonymem),
  • alespoň 180min týdně (rozděleno na více částí).

Každou středu dostaneš k tématu týdne videa a podpůrný materiál v uzavřeném prostředí online. Přístupy do prostředí dostaneš zavčasu dopředu.

Každý týden obdržíš také meditační & relaxační audio pro podporu v této náročnější době.

Dostaneš pozvání do facebookové skupiny, ke které budou mít přístup jen účastníci programu. Je jen na tobě, co (a zda vůbec) budeš sdílet. Můžeš tady prostě jen čerpat inspiraci od ostatních, kteří budou sdílet k jednotlivým tématům cyklu.

Není nutné účastnit se v konkrétních časech. Vše bude dostupné i ze záznamu.

Všechno budeš mít k dispozici i následně po skončení programu.

Ve facebook skupině budeš moci pokládat jakékoliv dotazy. Na odpovědi přijde čas v pravidelném živém vysílání, které bude vždy v pondělí. A následně bude dostupné na fb ze záznamu.

KDY ZAČNE A KDY SKONČÍ ONLINE PROGRAM?

Od 31.3. do 5.5. 2021 čekej každý týden nový obsah. 

Do spuštění online kurzu zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny